BİZİ ARAYIN

0850 840 11 67

E-POSTA ADRESİ

altun@altun.com.tr

ADRES

Yeşildere Mahallesi Alaçam Caddesi Dört Mevsim Sitesi A Blok No:49A/50 Atakum / SAMSUN

DİA ENTERPRİSE

DİA ENTERPRİSE

Büyük Düşünen Firmalara Büyük Çözümler: DİA Enterprise Ticari Yazılım

DİA Enterprise Ticari Yazılım , farklı noktalarda işletme birimlerine sahip, çok sayıda personeli olan ve büyük veri oluşturan işletmelerin ihtiyaçlarına göre şekillendirilmiş bir programdır. Dia Yazılım Samsun bayisi ALTUN BİLGİ İŞLEM tarafından 2014 yılından bu yana Orta Karadeniz bölgesinde desteklenen DİA Enterprise Ticari Yazılım, daha kurumsal ve büyük gereksinimleri olan firmalara satış, satın alma, finans ve muhasebe yazılımı gibi tüm firma süreçlerinde güçlü ve hızlı bir altyapı sunan, iş süreçlerini detaylı analiz eden ve planlayan bir ERP yazılımıdır.

Dia Yazılım Samsun bayisi ALTUN BİLGİ İŞLEM tarafından desteklenen DİA Enterprise Ticari Yazılım , günden güne artan işlem veri yükünde performansı yüksek, farklı yazılımlar ile entegre edilebilen, dış sistemler ile veri alışverişine olanak sağlayan ve Dia Yazılım Samsun bayisi ALTUN BİLGİ İŞLEM in bölgesinde temsil ettiği DİA bulut altyapısı sayesinde yine tamamen online olarak şirket lokasyonları arası tam entegrasyonu sağlayan bir uygulama yazılım çözümdür.

Kurumsal Firmalara Daha İyi Daha Etkili Bir Yazılım! DİA Enterprise Ticari Yazılım, Dia Yazılım Samsun bayisi ALTUN BİLGİ İŞLEM in 30 yılı aşan ticari uygulama yazılımı deneyimi ile Orta Karadeniz Bölgesinde temsil edilmektedir.

DİA Enterprise Ticari Yazılım Genel Özellikler – Her Yerden Erişim, Hızlı ve Pratik! özelliği de Dia Yazılım Samsun bayisi ALTUN BİLGİ İŞLEM tarafından sunulmaktadır.

DİA Enterprise Ticari Yazılım Gelişmiş görsel ara yüz ile bankalarda kullanılan uygulama sunucu sistemini birleştiren ilk ve tek ticari yazılım, Dia Yazılım Samsun bayisi ALTUN BİLGİ İŞLEM tarafından desteklenmektedir.

DİA Enterprise Ticari Yazılım, Banka sistemlerinde de kullanılan 256 bit SSL teknolojisi ile en üst düzeyde sağlanan veri güvenliği sağlamaktadır.Dia Yazılım Samsun bayisi ALTUN BİLGİ İŞLEM bu modülün de hizmetlerini vermektedir.

Virüslerden kesinlikle etkilenmeyen sunucu sistemi DİA Enterprise Ticari Yazılım tarafından kullanılan bir teknolojidir ve Dia Yazılım Samsun bayisi ALTUN BİLGİ İŞLEM'in 30 yılı aşan ticari yazılım geçmişinden gelen tecrübe ile desteklenmektedir.

DİA Enterprise Ticari Yazılım Günlük olarak alınan güvenli otomatik yedekler, istenildiği zaman belirli bir yedeğe geri dönülebilmesi imkanı sağlar. Dia Yazılım Samsun bayisi ALTUN BİLGİ İŞLEM DİA'nın bu yeteneğini yaptığı tanıtımlar ile ön plana çıkarmayı sürdürmektedir.

Yazılımın istenilen yerden, istenilen zamanda, her türlü İnternet bağlantısı ile (ister ADSL, ister modem, ister cep telefonu) kullanılabilmesi özelliği DİA Enterprise Ticari Yazılım, Dia Yazılım Samsun bayisi ALTUN BİLGİ İŞLEM in üzerinden önemle durduğu bir özelliktir. Ticari Programlar arasında öne çıkan bu özelliğe dikkatinizi çekeriz.

Kuruluma gerek duymayan, tamamen İnternet üzerinden kullanılan, kolayca çalıştırılabilen kullanıcı ara yüzü ile DİA Enterprise Ticari Yazılım, Dia Yazılım Samsun bayisi ALTUN BİLGİ İŞLEM servis desteği ile 7/24 desteklenmektedir.

Dia Yazılım Samsun bayisi ALTUN BİLGİ İŞLEM, Dia bulut teknolojisi ile çalışan ticari programlarımız için "Bilgisayarınız tamamen çökse dahi sunucu üzerindeki verilerin zarar görmemesi, hemen başka bir bilgisayardan çalışmaya devam edebilme ayrıcalığını DİA Enterprise Ticari Yazılım ile yaşayacaksınız" temel özelliği önemseyerek hizmet vermektedir.

Benzeri olmayan yardım ve destek sistemi, yardıma ihtiyacınız olduğunda kendi belirleyeceğiniz destek kullanıcısını sisteme bağlama özelliği ile DİA Enterprise Ticari Yazılım benzersizdir ve Dia Yazılım Samsun bayisi ALTUN BİLGİ İŞLEM bu hizmetin sağladığı kolaylıkları tüm müşterilerinin yararına sunmaya devam etmektedir.

Tüm kullanıcıların yaptığı işlemlerin otomatik olarak silinemeyen bir şekilde kayıt altına alınması, Dia Yazılım Samsun bayisi ALTUN BİLGİ İŞLEM çalışanlarının da katkısı ile,verilerin eski hallerinin sistemde güvenlik amacıyla saklanması DİA Enterprise Ticari Yazılım tarafından belirlenen önceliklerdendir. DİA Enterprise Ticari Yazılım, Güvenlik kayıtlarının kolayca filtrelenip aranabilmesi ile Samsun bayisi için destek hizmetlerini kolaylaştırmaktadır.

Nokta vuruşlu (dot-matrix) yazıcılardan hızlı baskı alabilme imkânı.

Kolay kullanılabilir pratik rapor tasarım aracıyla istenilen şekilde baskı alabilme Dia Yazılım Samsun bayisi ALTUN BİLGİ İŞLEM in servis verme işini hayli kolaylaştırmaktadır.

Tüm raporların PDF ve hem Excel hem de Open Office ile çalışabilen XLS dosyaları olarak alınabilmesi gibi genel özellikler DİA Enterprise Ticari Yazılım için sıradan hizmetlerdir. Bu özelliği ile Dia Yazılım Samsun bayisi ALTUN BİLGİ İŞLEM müşteri memnuniyetinin çok yüksek oranda sağlandığını belirlemiştir.

Her zaman en güncel sürümü otomatik olarak kullanma özelliği Dia Yazılım Samsun bayisi ALTUN BİLGİ İŞLEM tarafından müşteri memnuniyetini artırdığı konusunda diğer ticari yazılımların sunamadığı olanakları sunduğu vurgulanmaktadır. DİA Enterprise Ticari Yazılım da ,Yeni sürüm kurma ve güncelleme işlemlerinin tarih olması kullanıcının işini kolaylaştıran en temel özelliklerdendir.

Herhangi bir şifre almaya, koruma kilidi takmaya gerek olmaması DİA Enterprise Ticari Yazılımı Dia Yazılım Samsun bayisi ALTUN BİLGİ İŞLEM tarafından kolay hizmet verilebilir kılmaktadır. DİA Enterprise Ticari Yazılım ile Klasik yazılımlarda yaşanan yeni şifre alımı, kilit arızası gibi sorunların bitmiştir. Dia Yazılım Samsun bayisi ALTUN BİLGİ İŞLEM bu özelliğin yarattığı kolaylığı uzun süredir müşterilerine yaşatmaktadır.

İsteğe bağlı kullanıcılar arasında anlık mesajlaşma imkânı ile DİA Enterprise Ticari Yazılım, Dia Yazılım Samsun bayisi ALTUN BİLGİ İŞLEM'in müşteri takibinde kullandığı özelliklerdendir.

Diğer kullanıcıların yaptığı işlemlerin anında sistemde görülebilmesi ile DİA Enterprise Ticari Yazılım, Dia Yazılım Samsun bayisi ALTUN BİLGİ İŞLEM tarafından önerilmektedir.

Tüm liste ekranlarının otomatik olarak yenilenmesi ile DİA Enterprise Ticari Yazılım her şeyin on-line izlenmesini sağlar (örneğin bir irsaliye kesildiğinde tüm kullanıcıların önündeki irsaliye listelerinin otomatik olarak yenilenmesi Dia Yazılım Samsun bayisi ALTUN BİLGİ İŞLEM tarafından oldukça beğenilmektedir)

Kullanıcı bazlı olarak ayarlanıp kaydedilebilen tablo ve filtreler DİA Enterprise Ticari Yazılım için standarttır. Bu standart Dia Yazılım Samsun bayisi ALTUN BİLGİ İŞLEM tarafından çok sık kullanılmaktadır.

DİA Enterprise Ticari Yazılım gelişmiş yetkilendirme ile detaylı yetkilendirme olanağı; kolay yetkilendirme için grup bazlı yetkilendirme imkânı ile hizmet sunan Dia Yazılım Samsun bayisi ALTUN BİLGİ İŞLEMiçin kolaylık sağlamaktadır.

Tamamen klavye ile de kullanılabilen grafiksel arayüz patron raporlarını kullanışlı hale getirmektedir..

DİA Enterprise Ticari Yazılım kolay ve hızlı öğrenilebilen pratik yapı ile cari hesap takibi kolaylaşmaktadır.
Ticari uygulama yazılımı için en önemli kriter, bayi desteğidir. Dia Yazılım Samsun bayisi ALTUN BİLGİ İŞLEM, Ticari Uygulama Yazılımları konusunda 30 yılı aşan tecrübesi ile Samsun bayi olarak hizmet vermektedir.Dia Yazılım Samsun Bayi olarak 2014 yılından bu yana hizmet vermeye devam ediyoruz,

Dia Yazılım Samsun Bayi, 30 yılı aşan tecrübesi ile yanınızda,

Dia Yazılım Samsun Bayi, Uygulama Danışmanlığı Hizmeti ile tüm iş süreçlerinizde yanınızda,

Dia Yazılım Samsun Bayi, özel rapor tasarımları ile ihtiyacınız olan esnek raporları hazırlar,

Dia Yazılım Samsun Bayi, E-Devlet çözümlerinde de yanınızda,

Dia Yazılım Samsun Bayi, depo stok takip sisteminizi yönetir,

Dia Yazılım Samsun Bayi, barkodlu stok takip sisteminizi kurar,

Dia Yazılım Samsun Bayi, müşteri takip sisteminizi kurar,

Dia Yazılım Samsun Bayi, CRM ve ERP ihtiyaçlarınızda yanınızda,

Dia Yazılım Samsun Bayi, B2B bayi sipariş sisteminizi kurar,

Dia Yazılım Samsun Bayi, B2C E-Ticaret sisteminizi kurar

Dia Yazılım Samsun Bayi, Restoran yazılımı ihtiyaçlarınız için Dia yazılım ile hizmet sunar,

Dia Yazılım Samsun Bayi, proje yönetim sistemi ile tüm iş süreçlerinizi yönetebilirsiniz,

Dia Yazılım Samsun Bayi, teknik servis yazılımı ile esnafımıza hizmet verir,

Dia Yazılım Samsun Bayi, görev takip sistemi ile şirket içi iş akış süreçlerinizi kurgular,

Dia Yazılım Samsun Bayi, potansiyel müşteri süreçlerinizi takip eder,

Dia Yazılım Samsun Bayi, Bitki Koruma Ürünleri takip sisteminizi kurar,

Dia Yazılım Samsun Bayi, perakende satış sisteminizi kurar,

Dia Yazılım Samsun Bayi, sanal pos uygulaması ile tahsilatlarınızı kolaylaştırır,

Dia Yazılım Samsun Bayi, mobil uygulamalar ile tüm işlerinizi sahadan takip etmenizi sağlar,

Dia Yazılım Samsun Bayi, Dia Yazılım'ın güvenli bulut sunucularından çalışan Dia Ticari Yazılımlara profesyonel destek verir.

Company Image
Top